Vrijdagmiddag Heren 50+

2e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag

6e in poule 2e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 24 januari
2
WOUDRICHEM 1
2
TENDO 1
Vrijdag 17 januari
0
WOUDRICHEM 1
4
WOLFSBOSCH 2
3
TENDO 1
1
DE BROEKHOEK 2
4
DE SCHANS 1
0
STRIJDO 1
4
BASTION BASELAAR 1
0
RCW WAALWIJK 1
Vrijdag 10 januari
2
WOUDRICHEM 1
2
RCW WAALWIJK 1
4
WOLFSBOSCH 2
0
BASTION BASELAAR 1
2
DE SCHANS 1
2
DE BROEKHOEK 2
0
STRIJDO 1
4
TENDO 1
Vrijdag 3 januari
0
RCW WAALWIJK 1
4
WOLFSBOSCH 2
2
TENDO 1
2
DE SCHANS 1
0
DE BROEKHOEK 2
0
STRIJDO 1
4
BASTION BASELAAR 1
0
WOUDRICHEM 1
Vrijdag 27 december 2019
0
STRIJDO 1
4
WOLFSBOSCH 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.WOLFSBOSCH 2761026226
2.BASTION BASELAAR 1760123523
3.TENDO 17241161216
4.DE SCHANS 16222121212
5.RCW WAALWIJK 17133101810
6.WOUDRICHEM 160428168
7.DE BROEKHOEK 260245195
8.STRIJDO 160244204

Spelers (5)