Zaterdag Heren 35+

2e klasse Heren dubbel 35+ Zaterdag

6e in poule 2e klasse Heren dubbel 35+ Zaterdag
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Heren dubbel 35+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HALSTEREN 1651019519
2.HALSTEREN 2632115915
3.STRIJDO 26231141014
4.DE MOLENWIEK 16231141014
5.DE RAUWBRAKEN 16222131113
6.WOUDRICHEM 161146186
7.STRIJDO 360063213

Spelers (5)