Vrijdagavond GD35+

3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 8 februari
2
ULVENHOUT 2
2
DINTELOORD 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BOEMERANG 3650119519
2.WOUDRICHEM 1641118618
3.BOEMERANG 4641116816
4.BIJSTERVELDEN 36213121212
5.DINTELOORD 16222111311
6.ULVENHOUT 260244204
7.DE WARANDE 160154204

Spelers (1)