Zaterdag Heren 17+

3e klasse Heren 17+ Zaterdag

5e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 25 mei
0
PRINSENBEEK 3
6
BAS DONGEN 2
0
WOUDRICHEM 1
6
BIJSTERVELDEN 1
4
ACHTER DE BOGEN 2
2
ULVENHOUT 3
5
CASH 2
1
BLTV 4
Zaterdag 18 mei
6
BLTV 4
0
WOUDRICHEM 1
3
BIJSTERVELDEN 1
3
CASH 2
5
ULVENHOUT 3
1
PRINSENBEEK 3
5
BAS DONGEN 2
1
ACHTER DE BOGEN 2
Zaterdag 11 mei
4
BLTV 4
2
BAS DONGEN 2
5
BIJSTERVELDEN 1
1
ULVENHOUT 3
2
WOUDRICHEM 1
4
ACHTER DE BOGEN 2
6
CASH 2
0
PRINSENBEEK 3

Wedstrijdschema

T.C. Cash 2
Zaterdag Heren 17+
Uit
01-06-2019 13:30
Nr. 3094143
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Wij zijn Cashloos, alleen pinnen.

Poule stand (5e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.CASH 2651029729
2.BIJSTERVELDEN 1642028828
3.BLTV 46501261026
4.BAS DONGEN 26213201620
5.WOUDRICHEM 16213132313
6.ULVENHOUT 36114132313
7.ACHTER DE BOGEN 26204112511
8.PRINSENBEEK 360064324

Spelers (6)