Zaterdag HD 35+

3e klasse Heren 35+ Zaterdag (CB+D+Li+OB+R+WB)

8e in poule 3e klasse Heren 35+ Zaterdag (CB+D+Li+OB+R+WB)
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 25 mei
4
WOLFSBOSCH 1
1
READY 1882 2
0
WOUDRICHEM 1
5
BIJSTERVELDEN 1
3
LEERDAM 1
2
LEXMOND 1
0
DE HEI 1
5
AMMERZODEN 1
Zaterdag 18 mei
1
READY 1882 2
4
LEERDAM 1
5
AMMERZODEN 1
0
WOUDRICHEM 1
2
LEXMOND 1
3
WOLFSBOSCH 1
4
BIJSTERVELDEN 1
1
DE HEI 1
Zaterdag 11 mei
5
BIJSTERVELDEN 1
0
READY 1882 2
1
AMMERZODEN 1
4
LEXMOND 1
0
WOUDRICHEM 1
5
WOLFSBOSCH 1
3
DE HEI 1
2
LEERDAM 1

Wedstrijdschema

T.V. De Hei 1
Zaterdag HD 35+
Uit
01-06-2019 13:00
Nr. 3087782
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: 2 gravel banen en 2 smashcourt banen

Poule stand (8e in poule 3e klasse Heren 35+ Zaterdag (CB+D+Li+OB+R+WB))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.AMMERZODEN 1640223723
2.BIJSTERVELDEN 1660023723
3.WOLFSBOSCH 1650122822
4.LEXMOND 16303181218
5.LEERDAM 16303161416
6.DE HEI 16204102010
7.READY 1882 261057237
8.WOUDRICHEM 160061291

Spelers (6)