Vrijdag HD 50+

3e klasse Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag

7e in poule 3e klasse Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 24 mei
1
WOUDRICHEM 1
3
BAS DONGEN 1
0
MULTIFIT DONGEN 1
4
TENDO 1
0
RAAMSDONKSVEER 2
4
DE SCHANS 2
2
DE WARANDE 1
2
MADE 3
Vrijdag 17 mei
4
DE SCHANS 2
0
MULTIFIT DONGEN 1
2
TENDO 1
2
RAAMSDONKSVEER 2
4
MADE 3
0
WOUDRICHEM 1
2
BAS DONGEN 1
2
DE WARANDE 1
Vrijdag 10 mei
3
WOUDRICHEM 1
1
RAAMSDONKSVEER 2
1
DE WARANDE 1
3
MULTIFIT DONGEN 1
4
BAS DONGEN 1
0
DE SCHANS 2
1
MADE 3
3
TENDO 1
Vrijdag 26 april
1
MULTIFIT DONGEN 1
3
BAS DONGEN 1
3
RAAMSDONKSVEER 2
1
MADE 3
4
TENDO 1
0
WOUDRICHEM 1
4
DE SCHANS 2
0
DE WARANDE 1

Wedstrijdschema

OTC De Warande 1
Vrijdag HD 50+
Uit
31-05-2019 13:00
Nr. 3086393
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Wij zijn een Cashless vereniging. Betaling uitsluitend per pin!!

Poule stand (7e in poule 3e klasse Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TENDO 1651021321
2.DE SCHANS 2641118618
3.BAS DONGEN 16321141014
4.MADE 36213111311
5.RAAMSDONKSVEER 261239159
6.DE WARANDE 161238168
7.WOUDRICHEM 161238168
8.MULTIFIT DONGEN 161147177

Spelers (6)