Vrijdag GD 17+ team 2

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

8e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RCW WAALWIJK 1742121721
2.DE IJPELAAR-BREDA 3750220820
3.WAESBEECK 27412181018
4.QUIRIJN 37412161216
5.RAAMSDONKSVEER 37232141414
6.DE MATTENKLOPPERS 17304101810
7.CASH 271158208
8.WOUDRICHEM 271065235

Spelers (1)