Vrijdag GD 17+ team 2

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

8e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 24 mei
3
DE MATTENKLOPPERS 1
1
WOUDRICHEM 2
0
CASH 2
4
DE IJPELAAR-BREDA 3
2
RCW WAALWIJK 1
2
WAESBEECK 2
2
RAAMSDONKSVEER 3
2
QUIRIJN 3
Vrijdag 17 mei
0
WOUDRICHEM 2
4
RCW WAALWIJK 1
4
WAESBEECK 2
0
DE MATTENKLOPPERS 1
3
QUIRIJN 3
1
CASH 2
1
DE IJPELAAR-BREDA 3
3
RAAMSDONKSVEER 3
Vrijdag 10 mei
3
QUIRIJN 3
1
WAESBEECK 2
2
RAAMSDONKSVEER 3
2
RCW WAALWIJK 1
4
DE IJPELAAR-BREDA 3
0
WOUDRICHEM 2
1
CASH 2
3
DE MATTENKLOPPERS 1
Vrijdag 26 april
4
RCW WAALWIJK 1
0
DE IJPELAAR-BREDA 3
1
WOUDRICHEM 2
3
RAAMSDONKSVEER 3
0
DE MATTENKLOPPERS 1
4
QUIRIJN 3
0
WAESBEECK 2
0
CASH 2

Wedstrijdschema

Vrijdag GD 17+ team 2
T.V. Waesbeeck 2
Thuis
31-05-2019 19:00
Nr. 3078245
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (8e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RCW WAALWIJK 1632117717
2.QUIRIJN 3641116816
3.DE IJPELAAR-BREDA 3640216816
4.RAAMSDONKSVEER 36222121212
5.WAESBEECK 25212101010
6.DE MATTENKLOPPERS 16303101410
7.CASH 251046146
8.WOUDRICHEM 261055195

Spelers (6)