Vrijdag DD 35+

3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 24 mei
1
WAALRACKETS 1
3
GROOT ZUIDEVELD 1
3
MAASDRIEL 1
1
WOUDRICHEM 1
2
DE HAMBAKEN 3
2
ENGELEN 2
0
AMMERZODEN 1
4
DE MOLENWIEK 1
Vrijdag 17 mei
3
WOUDRICHEM 1
1
DE HAMBAKEN 3
4
GROOT ZUIDEVELD 1
0
AMMERZODEN 1
1
DE MOLENWIEK 1
3
WAALRACKETS 1
0
ENGELEN 2
4
MAASDRIEL 1
Vrijdag 10 mei
1
WAALRACKETS 1
3
MAASDRIEL 1
2
AMMERZODEN 1
2
DE HAMBAKEN 3
4
GROOT ZUIDEVELD 1
0
WOUDRICHEM 1
0
DE MOLENWIEK 1
4
ENGELEN 2
Vrijdag 3 mei
4
DE HAMBAKEN 3
0
GROOT ZUIDEVELD 1
Vrijdag 26 april
0
ENGELEN 2
4
WAALRACKETS 1
3
WOUDRICHEM 1
1
AMMERZODEN 1
3
MAASDRIEL 1
1
DE MOLENWIEK 1

Wedstrijdschema

Vrijdag DD 35+
Tennisvereniging Engelen 2
Thuis
31-05-2019 19:00
Nr. 3080593
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: U kunt alleen betalen met PIN

Poule stand (5e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MAASDRIEL 1660020420
2.DE HAMBAKEN 3623115915
3.GROOT ZUIDEVELD 16312141014
4.WAALRACKETS 16222131113
5.WOUDRICHEM 16312131113
6.ENGELEN 26132101410
7.DE MOLENWIEK 161056186
8.AMMERZODEN 160245195

Spelers (5)