Vrijdag DD 35+

3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MAASDRIEL 1770023523
2.DE HAMBAKEN 37232161216
3.GROOT ZUIDEVELD 17322161216
4.WAALRACKETS 17232151315
5.WOUDRICHEM 17313141414
6.ENGELEN 27232131513
7.DE MOLENWIEK 171158208
8.AMMERZODEN 170347217