Vrijdagmiddag Heren 50+

2e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag

8e in poule 2e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 11 oktober
0
STRIJDO 1
0
TOP PAPENDRECHT 2
0
DE IJPELAAR-BREDA 3
0
WOUDRICHEM 1
0
RAAMSDONKSVEER 1
0
TENDO 2
4
RAAMSDONKSVEER 1
0
TENDO 2
0
STRIJDO 1
4
TOP PAPENDRECHT 2
3
DE BLAAK 1
1
DE OOIEVAARS 1
3
DE IJPELAAR-BREDA 3
1
WOUDRICHEM 1
Vrijdag 4 oktober
0
TOP PAPENDRECHT 2
0
TENDO 2
0
DE OOIEVAARS 1
0
WOUDRICHEM 1
0
STRIJDO 1
0
RAAMSDONKSVEER 1
4
DE OOIEVAARS 1
0
WOUDRICHEM 1
0
STRIJDO 1
4
RAAMSDONKSVEER 1
3
TOP PAPENDRECHT 2
1
TENDO 2
3
DE BLAAK 1
1
DE IJPELAAR-BREDA 3
Vrijdag 27 september
0
DE IJPELAAR-BREDA 3
0
DE OOIEVAARS 1
0
RAAMSDONKSVEER 1
0
TOP PAPENDRECHT 2
0
TENDO 2
0
STRIJDO 1
0
WOUDRICHEM 1
4
DE BLAAK 1
3
RAAMSDONKSVEER 1
1
TOP PAPENDRECHT 2
2
TENDO 2
2
STRIJDO 1
0
DE IJPELAAR-BREDA 3
4
DE OOIEVAARS 1
Vrijdag 20 september
0
TOP PAPENDRECHT 2
0
DE IJPELAAR-BREDA 3
0
DE OOIEVAARS 1
0
RAAMSDONKSVEER 1
0
STRIJDO 1
0
WOUDRICHEM 1
3
DE OOIEVAARS 1
1
RAAMSDONKSVEER 1
4
STRIJDO 1
0
WOUDRICHEM 1
2
TOP PAPENDRECHT 2
2
DE IJPELAAR-BREDA 3
4
DE BLAAK 1
0
TENDO 2

Wedstrijdschema

Heren dubbel 50+ (4HD) - vrijdag
L.T.V. Raamsdonksveer 1
Thuis
18-10-2019 13:00
Nr. 3131259
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Op ons park kunt u alleen met PIN betalen.
Heren dubbel 50+ (4HD) - vrijdag
L.T.V. Raamsdonksveer 1
Thuis
18-10-2019 13:00
Nr. 3171891
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Op ons park kunt u alleen met PIN betalen.
Tendo 2
Heren dubbel 50+ (4HD) - vrijdag
Uit
25-10-2019 00:00
Nr. 3171905
Baansoort: Overig
Tendo 2
Heren dubbel 50+ (4HD) - vrijdag
Uit
25-10-2019 13:00
Nr. 3167283
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (8e in poule 2e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BLAAK 1541016416
2.DE OOIEVAARS 1540116416
3.RAAMSDONKSVEER 1531114614
4.TOP PAPENDRECHT 2531114614
5.DE IJPELAAR-BREDA 352129119
6.STRIJDO 151137137
7.TENDO 250143173
8.WOUDRICHEM 150051191

Spelers (6)