Vrijdagmiddag Heren 50+

2e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag

8e in poule 2e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 2e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TOP PAPENDRECHT 1770025325
2.DE IJPELAAR-BREDA 27511171117
3.TENDO 27232141414
4.RAAMSDONKSVEER 27223131513
5.BAVEL 17223131513
6.STRIJDO 17223121612
7.CASH 17115101810
8.WOUDRICHEM 170348208