Vrijdagmiddag Heren 50+

2e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag

8e in poule 2e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule 2e klasse Heren dubbel 50+ Vrijdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BLAAK 1761023523
2.DE OOIEVAARS 1760123523
3.RAAMSDONKSVEER 1751121721
4.TOP PAPENDRECHT 27313161216
5.DE IJPELAAR-BREDA 37223121612
6.TENDO 270347217
7.STRIJDO 171157217
8.WOUDRICHEM 170163253

Spelers (6)