Vrijdagavond HD35+

3e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond

4e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 11 oktober
4
DE KLINKAERT 2
0
ACHTER DE BOGEN 2
3
STRIJDO 1
1
MADE 2
2
DE WIEL 1
2
WOUDRICHEM 1
2
ALTENA 1
2
DEN HOUT 1
Vrijdag 4 oktober
2
DEN HOUT 1
2
WOUDRICHEM 1
4
STRIJDO 1
0
DE KLINKAERT 2
4
MADE 2
0
ACHTER DE BOGEN 2
3
ALTENA 1
1
DE WIEL 1
Vrijdag 27 september
0
DE KLINKAERT 2
4
MADE 2
1
ACHTER DE BOGEN 2
3
STRIJDO 1
0
DE WIEL 1
4
DEN HOUT 1
4
WOUDRICHEM 1
0
ALTENA 1
Vrijdag 20 september
2
DEN HOUT 1
2
DE KLINKAERT 2
3
STRIJDO 1
1
WOUDRICHEM 1
4
MADE 2
0
DE WIEL 1
1
ALTENA 1
3
ACHTER DE BOGEN 2

Wedstrijdschema

Vrijdagavond HD 35+
L.T.C. De Klinkaert 2
Thuis
18-10-2019 19:00
Nr. 3166437
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Op ons park kunt u alleen met PIN betalen.
L.T.C. Achter de Bogen 2
Vrijdagavond HD 35+
Uit
25-10-2019 19:00
Nr. 3149622
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (4e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.STRIJDO 1550017317
2.MADE 2540116416
3.DEN HOUT 1523013713
4.WOUDRICHEM 15122101010
5.DE KLINKAERT 252129119
6.ALTENA 151137137
7.ACHTER DE BOGEN 251045155
8.DE WIEL 150143173

Spelers (5)