Vrijdagavond HD35+

3e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.STRIJDO 1770024424
2.MADE 2760123523
3.WOUDRICHEM 17322161216
4.DEN HOUT 17232151315
5.DE KLINKAERT 27313141414
6.ACHTER DE BOGEN 271158208
7.ALTENA 171157217
8.DE WIEL 170255235

Spelers (5)