Vrijdagavond HD 17+

1e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 1e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 1e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.WAALRACKETS 1751122622
2.ACHTER DE BOGEN 1752021721
3.DE HAMBAKEN 1750220820
4.ENGELEN 1750219919
5.WAARDENBURG 17304131513
6.WOUDRICHEM 17214121612
7.DE MATTENKLOPPERS 171063253
8.HUROS 170072262

Spelers (7)