Vrijdagavond HD 17+

1e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 1e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 11 oktober
3
ENGELEN 1
1
DE HAMBAKEN 1
2
ACHTER DE BOGEN 1
2
WAALRACKETS 1
0
WOUDRICHEM 1
4
WAARDENBURG 1
3
DE MATTENKLOPPERS 1
1
HUROS 1
Vrijdag 4 oktober
4
ACHTER DE BOGEN 1
0
DE MATTENKLOPPERS 1
1
WOUDRICHEM 1
3
ENGELEN 1
4
WAALRACKETS 1
0
HUROS 1
0
WAARDENBURG 1
4
DE HAMBAKEN 1
Vrijdag 27 september
3
ENGELEN 1
1
WAARDENBURG 1
3
DE HAMBAKEN 1
1
WOUDRICHEM 1
0
HUROS 1
4
ACHTER DE BOGEN 1
0
DE MATTENKLOPPERS 1
4
WAALRACKETS 1
Vrijdag 20 september
3
ACHTER DE BOGEN 1
1
DE HAMBAKEN 1
4
WOUDRICHEM 1
0
HUROS 1
3
WAALRACKETS 1
1
ENGELEN 1
4
WAARDENBURG 1
0
DE MATTENKLOPPERS 1

Wedstrijdschema

T.V. Waalrackets 1
Vrijdagavond HD 17+
Uit
18-10-2019 19:00
Nr. 3140435
Baansoort: Kunstgras
Vrijdagavond HD 17+
L.T.C. Achter de Bogen 1
Thuis
25-10-2019 19:00
Nr. 3115823
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Op ons park kunt u alleen met PIN betalen.

Poule stand (6e in poule 1e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ACHTER DE BOGEN 1541016416
2.WAALRACKETS 1531114614
3.DE HAMBAKEN 1530212812
4.WAARDENBURG 1530212812
5.ENGELEN 1530211911
6.WOUDRICHEM 15203101010
7.DE MATTENKLOPPERS 151043173
8.HUROS 150052182

Spelers (7)