Vrijdagavond GD35+

2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

7e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TER WEIJDE 1751122622
2.UITWIJK 2743020820
3.GELDERMALSEN 37331181018
4.DE DOELEN 17403141414
5.DE MOLENWIEK 17142121612
6.GROENVLIET 17043101810
7.WOUDRICHEM 171248208
8.ATALANTA 470348208

Spelers (4)