Vrijdagavond GD35+

2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond

8e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 11 oktober
1
GELDERMALSEN 3
3
DE MOLENWIEK 1
0
GROENVLIET 1
4
TER WEIJDE 1
1
ATALANTA 4
3
DE DOELEN 1
4
UITWIJK 2
0
WOUDRICHEM 1
Vrijdag 4 oktober
4
DE DOELEN 1
0
WOUDRICHEM 1
0
DE MOLENWIEK 1
4
TER WEIJDE 1
1
ATALANTA 4
3
UITWIJK 2
Vrijdag 27 september
2
TER WEIJDE 1
2
GELDERMALSEN 3
2
GROENVLIET 1
2
DE MOLENWIEK 1
2
WOUDRICHEM 1
2
ATALANTA 4
4
UITWIJK 2
0
DE DOELEN 1
Vrijdag 20 september
4
GELDERMALSEN 3
0
WOUDRICHEM 1
3
DE DOELEN 1
1
GROENVLIET 1
2
DE MOLENWIEK 1
2
UITWIJK 2
0
ATALANTA 4
4
TER WEIJDE 1

Wedstrijdschema

Vrijdagavond GD 35+
IJ.T.C. Groenvliet 1
Thuis
18-10-2019 19:00
Nr. 3135784
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Op ons park kunt u alleen met PIN betalen.
T.V. Ter Weijde 1
Vrijdagavond GD 35+
Uit
25-10-2019 19:00
Nr. 3125387
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Pin betaling

Poule stand (8e in poule 2e klasse Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TER WEIJDE 1541018218
2.UITWIJK 2532015515
3.DE DOELEN 15302101010
4.GELDERMALSEN 34121979
5.DE MOLENWIEK 151319119
6.ATALANTA 450236146
7.GROENVLIET 140225115
8.WOUDRICHEM 150234164

Spelers (4)