Vrijdagavond GD17+ team 2

3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond

7e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 11 oktober
1
WOUDRICHEM 2
3
ARKEL 2
2
IN DE BOGERD 1
2
AALBURG 2
1
ALTENA 2
3
WERKENDAM 1
4
ALMKERK 2
0
OVERWAARD 1
Vrijdag 4 oktober
0
WOUDRICHEM 2
4
ALMKERK 2
4
ALTENA 2
0
IN DE BOGERD 1
1
WERKENDAM 1
3
AALBURG 2
Vrijdag 27 september
1
OVERWAARD 1
3
WOUDRICHEM 2
2
IN DE BOGERD 1
2
WERKENDAM 1
3
AALBURG 2
1
ALTENA 2
2
ALMKERK 2
2
ARKEL 2
Vrijdag 20 september
0
WOUDRICHEM 2
4
AALBURG 2
4
ALTENA 2
0
OVERWAARD 1
4
ARKEL 2
0
IN DE BOGERD 1
2
WERKENDAM 1
2
ALMKERK 2

Wedstrijdschema

T.V. Werkendam 1
Vrijdagavond GD 17+ team 2
Uit
18-10-2019 19:00
Nr. 3154242
Baansoort: Kunstgras
Vrijdagavond GD 17+ team 2
T.V. LTC Altena 2
Thuis
25-10-2019 19:00
Nr. 3105828
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Op ons park kunt u alleen met PIN betalen.

Poule stand (7e in poule 3e klasse Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ALMKERK 2532016416
2.AALBURG 2531113713
3.ARKEL 2431012412
4.WERKENDAM 1522112812
5.ALTENA 25203101010
6.IN DE BOGERD 150326146
7.WOUDRICHEM 251136146
8.OVERWAARD 140041151

Spelers (4)