Vrijdagavond DD35+

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 11 oktober
0
DE BELT 1
4
WAALRACKETS 1
0
DE OOIEVAARS 1
0
ALTENA 2
3
LEXMOND 1
1
TIOS 4
1
DE MERWEDE 1
3
WOUDRICHEM 1
Vrijdag 4 oktober
2
DE BELT 1
2
LEXMOND 1
3
WAALRACKETS 1
1
TIOS 4
1
DE MERWEDE 1
3
DE OOIEVAARS 1
4
WOUDRICHEM 1
0
ALTENA 2
Vrijdag 27 september
3
ALTENA 2
1
DE MERWEDE 1
1
DE OOIEVAARS 1
3
WOUDRICHEM 1
1
LEXMOND 1
3
WAALRACKETS 1
3
TIOS 4
1
DE BELT 1
Vrijdag 20 september
3
DE BELT 1
1
ALTENA 2
4
WAALRACKETS 1
0
DE OOIEVAARS 1
3
DE MERWEDE 1
1
TIOS 4
2
WOUDRICHEM 1
2
LEXMOND 1

Wedstrijdschema

Vrijdagavond DD 35+
T.C. De Belt 1
Thuis
18-10-2019 19:00
Nr. 3153691
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Op ons park kunt u alleen met PIN betalen.
Vrijdagavond DD 35+
T.V. Waalrackets 1
Thuis
25-10-2019 19:00
Nr. 3153693
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Op ons park kunt u alleen met PIN betalen.

Poule stand (2e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.WAALRACKETS 1541016416
2.WOUDRICHEM 1541015515
3.DE MERWEDE 152039119
4.LEXMOND 151229119
5.DE OOIEVAARS 14202797
6.TIOS 451047137
7.DE BELT 151137137
8.ALTENA 241126106

Spelers (4)