Vrijdagavond DD35+

3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.WOUDRICHEM 1761022622
2.WAALRACKETS 1751121721
3.DE OOIEVAARS 17412161216
4.DE MERWEDE 17304131513
5.LEXMOND 17223131513
6.ALTENA 27214111711
7.TIOS 471159199
8.DE BELT 171157217

Spelers (4)