Zaterdag Gemend

1e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag

6e in poule 1e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 26 oktober
0
DUKENBURG SMASH 1
4
GELDERMALSEN 1
4
LENT 3
0
SLOW 2
4
TILBURG 1
0
WOUDRICHEM 1
0
DE MERLETTEN 2
4
DE KORREL 1
Zaterdag 19 oktober
3
GELDERMALSEN 1
1
DE MERLETTEN 2
0
DUKENBURG SMASH 1
4
DE KORREL 1
3
TILBURG 1
1
SLOW 2
1
WOUDRICHEM 1
3
LENT 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 1e klasse Gemengd dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LENT 3761023523
2.TILBURG 1760123523
3.DE KORREL 17412181018
4.GELDERMALSEN 17421171117
5.SLOW 27214121612
6.WOUDRICHEM 170258208
7.DE MERLETTEN 270256226
8.DUKENBURG SMASH 171155235

Spelers (6)