Waar zijn we mee bezig

Tennisvereniging Woudrichem bestaat dit jaar 35 jaar. Tijdens de clubkampioenschappen in september, zal dit met de leden gevierd worden met een afsluitende feestavond op de finaledag.
De club van 50 van de tennisvereniging had het plan opgevat om ter gelegenheid van dit 35 jarig bestaan mooie sweaters te laten maken. Bedrukt met het logo van de tennisvereniging en daarbij 35 jaar.
Hiermee hebben de leden in dit jubileumjaar, een mooie uniforme uitstraling tijdens competitiewedstrijden en toernooien en dergelijke. De leden kunnen deze prachtige sweatshirts kopen tegen een aantrekkelijke prijs.
In zijn hoedanigheid van penningmeester van de TVW 50 bood Gerard Ham tijdens de algemene ledenvergadering de 1e sweater an de voorzitter van de Tennisvereniging Woudrichem, Egbert Melchior aan.
Deze was erg gelukkig met het initiatief en sprak de hoop uit dat vele leden zo’n sweater zouden kopen.

In de kantine van Tennisvereniging Woudrichem zijn 5 pasmodellen beschikbaar. De sweaters zijn er in helderrood en donkerblauw en in verschillende maten.
De prijs bedraagt € 35,- en voor een kindermaat € 25,- In de kantine liggen ook bestelformulieren.
Ook via de site zijn ze te bestellen: klik hier  Bestelformulier.

 

Bestuur sweaters 35 jaar